Spor Saha Uygulamaları

Genel olarak halı saha, spor kompleksi, tenis kortları, basket sahaları, voleybol sahaları ve daha örnek olarak sayabileceğimiz pek çok alanda belirlenmiş olan saha içerisi ve dışarısı için spor saha uygulamalarına başvuruluyor. Genellikle sahayı komple ya da yarı açık olacak şekilde kapatmak amacı ile spor saha uygulamaları yapılıyor.

Bariyer, her tip gereksiz ve kontrolsüz gelişebilen girişlerin önüne geçebilmek adına kullanılan sistemlerdir. Bir alanda giriş ve çıkış işlemlerinin kontrol altında tutulması amacı ile bariyer sistemlerine başvurulur. Bariyer sistemleri bu yöndeki hedeflerin gerçekleştirilmesi için gerekli görülen en hızlı ve en etki sahibi çözüm niteliğindedir. Aynı zamanda bariyer sistemlerinin, can ve mal güvenliğinin sağlanması açısından da ciddi ölçüde yardımı dokunuyor.

Otomatik kapı; insanların ve araçların geçişlerinde kolaylıklar sağlıyor. Kontrollerin sağlanması amacı ile de kullanılmakta olunan otomatik kapı sistemleri, senör ya da kontrol sistemi dahilinde üretilmektedir. Otomatik kapılar azımsanmayacak düzeyde bir geçiş üstünlüğü ve kolaylığı sağlıyor. Aynı zamanda otomatik sistemi sayesinde vakitten de kazanılmasına olanak sunuyor. Güvenliğin de arttırılmasında büyük rol sahibi oluyor.

Dairesel kapı sistemlerini tercih eden bireyler, bu sistemleri genel olarak bahçe, garaj gibi alanların giriş kısımları için kullanmaktadırlar. Dairesel kapı, estetik bir yapıya da sahip olduğundan ötürü dış ortamlar için şık bir görünümün kapısını aralıyor. Evin tamamlayıcı olan unsuru sayılıyor. Estetik görünümün yanı sıra oldukça da kullanışlı olan bu sistemler, daha pek çok alanda da kullanılacak gibi görünüyor.

İnsanlar artık farklı ve değişik olan uygulamalardan yana tercihte bulunmak istiyor. Estetik görünümü yüksek olan ve bunun yanında aynı zamanda özgün ve özel olan kapı uygulamalarını seçmek istiyor. Proje bazlı uygulamalar bu noktada devreye giriyor. Proje bazlı uygulamalara duyulan ilgi özellikle son zamanlarda ciddi bir artış gösteriyor.
Mescit, Kafkas Sk. No:8/1, 34956 Tuzla/İstanbul
Pzt - Cmt: 7:00-18:00
Copyright © 2019 Designed by Parmak Medya