PANEL ÇİT

Panel çit tercihinde bulunan bireylerin seçimi gerektiren pek çok sebebi bulunabiliyor. Kişiye özel alanlara ya da okul gibi belli başlı kurumlara istenmeyen şekilde girmek isteyen bireyleri engellemek açısından panel çitler özellikle sık sık kullanılıyor. Evlerde, iş yerlerinde, bahçelerde panel çit çevirmeleri yaparak sorunların önüne güvenli bir set çekebilmek çok kolay.

Panel fens teli, düz olan telin belli olan ölçüler dahilinde örülmesi işleminde sarmal olacak şekilde ayarlanmış olunan bir tel çeşidi sayılıyor. Panel fens teli; bahçelerde çevre güvenliğinin sağlanması açısından büyük önem taşıyor. Arazilerin başarılı bir şekilde çevrilmesinde, halı saha ve basketbol sahaları da dahil olmak üzere pek çok saha çeşidinde panel fens kullanımı gerçekleştirilir.

Dekoratif panel, adından da anlaşılması mümkün olacağı üzere dekorasyon sektöründe kullanılmakta olan ve oldukça da şık bir görünüme vesile olan bir özel panel çeşididir. Dekoratif panel, pek çok modelde motif içeren tasarımlara vesile olabilmektedir. Özellikle de iç mekanda oluşturulan dekorasyon modellerine büyük renk katıyor. Özel ve özgün bir şekilde tasarımı gerçekleştirilmektedir ve profesyonel bir şekilde de dekoratif panel işlemleri yapılmalıdır.

Jiletli panel sitemi, hızlı montaj ile yapılıyor. Üstelik oldukça da şık bir görünüme sahip. Son zamanlarda panel sektörü incelemeye alındığı taktirde jiletli panelin ne denli rağbet gördüğü görülüyor. Jiletli panel genel olarak site, inşaat alanlarında ve çevre güvenliğini sağlarken estetiğe de başvurmak adına kullanılıyor. Tek parça üretimi yapılan jiletli panel, boyalı olup uzun ömürlü bir kullanım ihtiyacını sağlıyor.

Yüksek güvenlik çiti, genel olarak özel güvenlik bölgesi koşullarını gerektiren ortamlarda kullanılıyor. Kısacası askeri ortamlarda, tesis girişlerinde, sınır bölgelerinde, hava alanları gibi yerlerde yüksek güvenlik çiti kullanımından yararlanılıyor. Her şeyden önemlisi silahlı bir saldırı olduğu vakit kurşunun hedefinin şaşması açısından yüksek güvenlik çitleri büyük avantaj sağlıyor. Yine aynı şekilde sınırlarda gelişebilecek tırmanma girişimlerinin de önüne geçiyor.

Double panel, alternatif ürünler ile karşılaştırıldığı vakit daha uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Üstelik oldukça da dayanıklı materyallerdir. İmalat sürecinde darbelere karşı en doğru dayanıklılığı sağlayacak şekilde üretiliyor. Double panel, her şeyden önemlisi herhangi bir bakımı gerektirmeyen çitlerdir. Bu yönden kullanım kolaylığını da sunuyor.

Özel üretim paneli, oldukça kullanışlı bir portföy çiziyor. Son derece dayanıklı bir şekilde de üretimleri gerçekleştirildiğinden ötürü kısa sürede herhangi bir eskime göstermiyor. Ancak değinilmesi gerekir ki alanında uzmanlaşmış olan ve profesyonellik esaslarına uymanın bilincinde olan bireyler tarafınca özel üretim panellerinin üretilmesi gerekiyor. Bu sayede daha istenilen düzeyde paneller üretilmiş oluyor.

Mescit, Kafkas Sk. No:8/1, 34956 Tuzla/İstanbul
Pzt - Cmt: 7:00-18:00
Copyright © 2019 Designed by Parmak Medya