Jiletli Tel

Jiletli tel, istenilen bölgede güvenliği sağlamak amacı ile kullanılır. Dikenli teller ile birlikte hazırlanır. Özel mülkiyet gerektiren ya da devlet kurumlarında kullanılan jiletli teller, problem çıkarmak isteyen bireylerin istenilen bölgeye girmemesini önlemek hedefiyle hazırlanır ve yerleştirilir. Bölgeye girmeye çalışan bireyler jiletli tele takılır ve olumsuzlukların önüne geçilmiş olunur. Sorunların artış gösterdiği günümüzde jiletli tel kullanımlarında artışlar görmek artık gayet normal karşılanıyor.

Düzlemsel jiletli tel, ince olacak şekilde ayarlanmış olan bir sıra ile dizilmiş tellerden oluşan bir sistemdir. Güvenliğin sağlanması için kullanılıyor. En büyük işlevi de bir bariyer görevi görüyor olmasıdır. Yapısında bulunan uzun demir sütunlar sayesinde güvenlik maksimum düzeyde sağlanmış olunur. Düzlemsel jiletli tel bazında günümüzde en fazla yeşil ve gri renkler tercih ediliyor.

Helezon jiletli tel sistemleri büyük ölçüde güvenliğin gerekli görüldüğü ortamlarda kullanılan bir sistemdir. Malzeme ham maddesi olarak galvaniz kullanılıyor. Kalite yönünden herhangi bir paslanma göstermeyen bu sistem, uzun süreli kullanımların da kolaylığını beraberinde getiriyor. Uygulanacak olduğu alanlardaki güvenlik seviyesine uygun olarak farklı uzunlukta ve büyüklükte tasarlanıp üretiliyor. İnce şekilde jilet sacı ve keskin uçları bulunan bir sistemdir. Helezon jiletli tel, yay şeklinde açılan bir yapıya sahiptir.

Punta jiletli tel, sertleştirilmiş olan tellerin kare şekline getirilerek kaynaklanması şeklinde üretilir. Bu ürünler genel olarak iki kaplama alternatifli olacak şekilde satışlara sunulur. İlk kaynaklama işleminin ardından UV ışınları uygulanır. Dona karşı dayanıklılığın üst mertebelerde bulunmasına özen gösterilirken kaliteden de taviz verilmez. Tel, eritilmiş olan çinkoya daldırma işlemi ile galvanize edilir.

Mescit, Kafkas Sk. No:8/1, 34956 Tuzla/İstanbul
Pzt - Cmt: 7:00-18:00
Copyright © 2019 Designed by Parmak Medya