Çim Çit

Çim çit; plastik, halı, yaprak çit ürünleri değildir. Güneş ışınlarına göre kuvvetli bir şekilde özel PVC vasıtası ile üretimi gerçekleştirilmektedir. Pek fazla işlemden geçerek hazırlanmış olunan galvanizi, bu yönde yoğun bir şekilde tellerden hazırlanıyor. Çim çit kullanımının ardından herhangi bir olumsuzluk ile karşı karşıya kalınmayacaktır. Çünkü riskleri kapsayan bir sistemi yoktur, alev almamaktadır. İşlevinin yanı sıra dış ortamda estetik bir görünümün de oluşmasına zemin hazırlıyor.

Tel örgü çim çit, özellikle bahçelerde kullanılan bir sistemdir. Bahçelerde güvenlik sistemlerinin en iyi şekilde sağlanması açısından büyük fayda sağlıyor. Aynı zamanda bahçe bütünlüğünün de oluşturulması yönünden tel örgü çim çit sistemi kullanılıyor. Görünüş açısından da güzel bir görünüm sunan tel örgü çim çit, kaliteli bir şekilde tasarlanmalı ve üretimi yapılmalıdır.

Tel örgü; ev, arsa, tarla, bahçe, spor alanları, fabrika alanları, inşaat gibi daha sayabileceğimiz pek çok güvenlik çit sistemlerinde kullanılıyor. Kafes ve kümes uygulamalarında da güvenlik açısından en sık kullanılan sistemler olarak tel örgü karşımıza çıkıyor. Uygulaması yapılacak olan yerde incelemenin yapılmasının ardından uygun olacak uzunlukta hazırlanır.

PVC kapı, piyasada klasik yalıtım yönünden gerekli olan çözümler dahilinde sunulmakta olan en iyi yalıtım malzemesi ve sistemi olarak sayılıyor. Kapı ihtiyacını en doğru ve en etkili şekilde karşılamak isteyen pek çok insan PVC kapı seçiminde bulunuyor. Evlerden iş yerlerine kadar bir çok yerde PVC kapı tercih edilmektedir. Özellikle yalıtım kalitesi açısından en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Metallerde bulunan korozyonu engellemek hedefi ile yüzeye yapılmakta olan çinko kaplama yöntemi galvaniz olarak adlandırılır. Çelik tel malzeme, sıvı çinko banyosuna daldırılır. Bu doğrultuda yüzeyin çinko tabakası ile birlikte kaplanması galvaniz kaplama olarak adlandırılır. Bu işlemlerin en büyük sebebi paslanmaya karşı sistemlerin korunması işlemidir. Bu sayede uzun süreli kullanımlar sağlanır.

Mescit, Kafkas Sk. No:8/1, 34956 Tuzla/İstanbul
Pzt - Cmt: 7:00-18:00
Copyright © 2019 Designed by Parmak Medya