Hizmetler

Panel Çit Sistemleri

Panel Fens Vefa Grup Şirket Üyesidir

FERFORJE SİSTEMLERİ

Ferforje, ocakta dövülerek işlenip işlemler doğrultusunda hazırlanan demir türüne verilen bir addır. Kömür ocağında kızdırılan demir, dövülür. Bu işlemler neticesinde ferforje sistemleri oluşturulmuş ve ferforje sanatı ortaya çıkmıştır.

Devamı

BAHÇE VE GARAJ KAPISI

Bahçe ve garaj kapısı, özellikle de müstakil olan evlerde sıklık ile tercih edilen sistemler olarak karşımıza çıkıyor. Güvenliğin sağlanması açısından mutlak ve mutlak gereklilik gösteren bahçe ve garaj kapısı, profesyonel bireyler tarafından dizayn edilerek yerleşim...

Devamı

jiletli tel

Jiletli tel, istenilen bölgede güvenliği sağlamak amacı ile kullanılır. Dikenli teller ile birlikte hazırlanır. Özel mülkiyet gerektiren ya da devlet kurumlarında kullanılan jiletli teller, problem çıkarmak isteyen bireylerin istenilen bölgeye girmemesini önlemek için...

Devamı

SPOR SAHA UYGULAMALARI ve BARİYER

Genel olarak halı saha, spor kompleksi, tenis kortları, basket sahaları, voleybol sahaları ve daha örnek olarak sayabileceğimiz pek çok alanda belirlenmiş olan saha içerisi ve dışarısı için spor saha uygulamalarına başvuruluyor.

Devamı

PANEL ÇİT

Panel çit tercihinde bulunan bireylerin seçimi gerektiren pek çok sebebi bulunabiliyor. Kişiye özel alanlara ya da okul gibi belli başlı kurumlara istenmeyen şekilde girmek isteyen bireyleri engellemek açısından panel çitler özellikle sık sık kullanılıyor.

Devamı

TEL ÖRGÜ

Çim çit; plastik, halı, yaprak çit ürünleri değildir. Güneş ışınlarına göre kuvvetli bir şekilde özel PVC vasıtası ile üretimi gerçekleştirilmektedir. Pek fazla işlemden geçerek hazırlanmış olunan galvanizi, bu yönde yoğun bir şekilde tellerden hazırlanıyor.

dEVAMI

BİZ KİMİZ ?

PANEL FENS & VEFA GRUP

Panel Fens Tel Çit örme sektöründeki bilgi, güven, beceri, kaliteli ve hızlı hizmet prensibi ile sektörde adını duyurmuştur. Bu alanda daha kaliteli ve standartlara uygun, müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak düzeyde üretimler yapmaya devam ediyoruz.

Panel Fens Olarak üretim yapımıza göre öncelikli olan müşterilerin güvenliği ve ürünlerimizin sağlamlığı göz önünde bulundurularak üretim gerçekleştiriyoruz

Kaliteli Üretim: Üretim aşamasında seçilen tüm malzemenin standartlar dahilinde olması, ham madde seçiminden boya kimyasallarına kadar maddenin tek tek güvenlik ve sağlamlılık açısından üstün bir kaliteye sahip olması, bizim üretim sürecindeki önceliklerimizdir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Mescit, Kafkas Sk. No:8/1, 34956 Tuzla/İstanbul
Pzt - Cmt: 7:00-18:00
Copyright © 2019 Designed by Parmak Medya
Hemen İletişime Geçin !